Tere tulemast!

Rõuge Suurjärve Külalistemaja asub Võrumaal, keset Rõuge alevikku, kauni looduse ja paljude vaatamisväärsustega ja tegevustega kohas. Siit avaneb vaade Eesti sügavaimale, Rõuge Suurjärvele, jalutuskäigu kaugusel on Ööbikuorg, Pesapuu torn ja Eesti Ema monument, ümbruskonnas Haanja suusarajad, Suur Munamägi, Luhasoo matkarada ja palju muud avastamiseks.

Meie külalistemajas on kokku 16 tuba ja 34 voodikohta, pakume majutust koos rikkaliku hommikusöögiga, ettetellimisel gruppide toitlustust (sealhulgas peo- ja peielauad), meie juures saab korraldada laagreid, koolitusi, tähistada sünnipäevi ja muid sündmusi. Külaliste kasutada on grillikoda ja saun. Tutvuge lähemalt meie hinnakirja ja teenustega.

Kontakt

Metsa 5, Rõuge

66201, Võru maakond

Perenaine: Mare Palu

Telefon: +3725243028

info@maremajutus.ee

Broneerimiseks võtke meiega ühendust!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Jalgpalliklubi Augur
JK Augur on juba ligi 15 aastat korraldanud Rõuge Suurjärve Külalistemajas jalgpallilaagreid.
Enamikele lastele on Rõugesse sõit nagu minek maale vanaema juurde – pererahvas on alati meid soojalt vastu võtnud ja no need maitsvad kodused toidud on meeltmööda nii suurtele kui väikestele. Külalistemajast on imeline vaade Rõuge Suurjärvele, kus laagerdajad iga päev suplemas käivad. Läheduses on olemas kõik võimalused erinevateks spordialadeks, seega kõik vajalik on mõnusa jalutuskäigu kaugusel ja lapsed ei saa ise arugi, et nad trenni teevad.

Pilte meie majast ja aiast